Študlov - Zděchov 1:2p (0:1)

Hráči Sokola Zděchov přijeli do Študlova vlivem zranění a motokrosu bez náhradníků. Na tvrdém hřišti se fotbal moc hrát nedal, byla to spíše nakopávaná, přesto se šance střídaly na obou stranách. Domácí trefili tyčku, ale do vedení se dostal krátce před poločasem Zděchov. Přímý kop nasměroval do sítě Tomáš Mikulenčák a šlo se do šaten. Hostům docházely síly a mladí pohybliví domácí si vytvořili závěrečný tlak. Když už se zdálo, že hosté vybojují cenné vítězství, přišla poslední minuta a při nedůslednosti v obraně Študlov vyrovnal. Zděchovjané byli opařeni a protože nezvládli ani penaltový rozstřel, odvezli si pouhý bodík. Tato i minulá ztráta doma, může hráče Zděchova mrzet, protože lehkých zápasů v soutěži nebude, bohužel se projevuje nízký věkový průměr a nezkušenost mužstva. V příštím zápase doma s Velkou Lhotou se to snad zlomí a náročný diváci Zděchova budou snad opět spokojeni.
Branka Zděchova: Tomáš Mikulenčák
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Zich Jaroslav, Baroň Michal, Frýdl Karel, Maňák Václav - Hajda Stanislav, Vichtora Lukáš, Blaha Ondřej, Venglář Ondřej - Mikulenčák Tomáš, Metelka Jakub

Zděchov - Velká Lhota 1:2p

Domácí chtěli naplno bodovat, ujali se vedení zásluhou Ondřeje Blahy, který zužitkoval pěknou přihrávku a zakončil přesně svůj únik. Druhý poločas se stejně jako ve Študlově nepodařilo Zděchovu utkání rozhodnout, hráči hostů se dostávali do šancí, po chybě obrany kopali penaltu, kterou hráč hostů poslal nad břevno. Další penaltu, kterou viděl jenom rozhodčí, už proměnili a mohli nakonec vyhrát, v cestě jim stal domácí brankář Pončík, který zachránil několikrát před ještě horší domácí ztrátou. Přesný scénář ze Študlova se naplnil v penaltovém rozstřelu o konečné vítězství, Zděchov neproměnil 3 penalty a bere opět pouhý bod. Zásluhou posledních zbytečných ztrát se hráči Sokola propadli do druhé poloviny tabulky na 9. místo.
Branka Zděchova: Ondřej Blaha
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Zich Jaroslav, Baroň Michal (Mikulenčák Roman), Frýdl Karel (Macek Radim), Maňák Václav - Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš (Metelka Jakub), Macek Jaroslav, Machala Jiří - Kocourek David, Venglář Ondřej

Choryně B - Zděchov

Domácí hráči povolali na tento zápas posily z áčka a na hřišti to bylo znát. Byli rychlejší a několikrát provětrali obranu Zděchova. Hosté jim to však usnadnili, protože dostali branky po laciných chybách. Hostující Macek ještě v první půli trefil břevno, ale poločas skončil 2:0. Zděchov se chtěl dostat do hry, ale se soupeřem, který se bude pohybovat na předních příčkách tabulky, se rovnat nemohl. Choryně do konce utkání ještě přidala další góly, hosté mohli odjet i s větším přídělem. Bohužel se ukázalo, že předchozích vyrovnaných zápasů, ve kterých Zděchov zbytečně ztratil, nebude mnoho a těžkých zápasů, jako byl tento, bude přibývat.
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Hajda Petr, Maňák Václav – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš (Metelka Jakub), Machala Jiří (Macek Radim), Venglář Ondřej – Mikulenčák Tomáš, Macek Jaroslav